Niezwykłe zapachy do wnętrz – duże świece Bridgewater Candle

Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia różnego rodzaju pomieszczeń będą świece zapachowe. Uznajemy ten element za zbędny, natomiast nie zdajemy sobie sprawy ile tak naprawdę możemy zdziałać niepozorną świecą.

Jeśli chcemy dodać życia do naszego wnętrza i mamy ochotę coś w nim zmienić, wcale nie potrzebujemy do tego ogromnego budżetu remontowego. Zwykle wystarczą drobne zmiany. Można użyć innych zasłon, wymienić poszewki na poduszki, a może przestawić szafkę w inne miejsce lub wyrzucić zbędne rzeczy, które tylko zbierają kurz i zyskać więcej przestrzeni oraz światła?

W jakich pomieszczeniach najlepiej używać świec?

Świece zapachowe są zwieńczeniem dekoracji naszych wnętrz. Pasują tak naprawdę wszędzie, niezależnie czy jest to kuchnia, salon, łazienka, a może biuro lub salon fryzjerski. Zawsze prezentują się wytwornie i elegancko oraz dodają odrobinę klasy do pomieszczenia.

Relaks i odprężenie dzięki dużym świecom zapachowym Bridgewater Candle

Korzystnie wpływa na samopoczucie, pomaga się odprężyć i zrelaksować, dodaje przytulnego charakteru, rozsiewa aromat po całym pomieszczeniu kojąc zmysły. Taki właśnie jest wosk sojowy, zmieszany z olejkami eterycznymi, zamknięty w rustykalnym słoju marki Bridgewater Candle.

Specjalne dobrane olejki eteryczne tworzą niezwykłe kompozycje zapachowe, które rozpieszczają zmysły i otaczają odprężającą aurą. Zatopiony w wosku bawełniany knot ułatwia palenie, dzięki czemu świeca wytapia się równomiernie i w porównaniu do tych wykonanych z parafiny, nie uwalnia szkodliwych substancji.

Zatrzymaj zapach w mieszkaniu na dłużej

Na aromatowo.pl oprócz dużych świec zapachowych Bridgewater Candle oferujemy m.in. saszetki zapachowe do szaf, odświeżacze powietrza w sprayu czy dyfuzory z patyczkami z włókna trzcinowego. Uwalniają aromat przez 50 dni, dzięki czemu w pomieszczeniu stale unosi się zapach, niezależnie od pory dnia. Takie dyfuzory są bezpieczne, ponieważ nie muszą być pod stałą kontrolą, tak jak zapalone świece.

Leave a comment