Czym są fitoestrogeny i jak wpływają na kobiecy biust?

Fitoestrogeny to związki chemiczne, które są produkowane i zawarte w niektórych roślinach. Ich struktura chemiczna jest zbliżona do estrogenów wytwarzanych przez ludzki organizm, chociaż ich działanie jest mniejsze lub większe. Warto pamiętać, że fitoestrogeny nie są tożsame z estrogenami wytwarzanymi przez ciało. Fitoestrogeny odgrywają ważną rolę w wielu czynnościach życiowych, od regulacji metabolizmu do rozmnażania się. Ze względu na ich zdolność do modulowania aktywności hormonalnej, są one uważane za wpływające pozytywnie na zdrowie kobiet. Większość badań wykazała, że spożywanie związków fitoestrogennych może mieć pozytywny wpływ na biust i zmniejszyć ryzyko raka piersi. Związki fitoestrogennych są uważane za pośrednio wpływające na wygląd biustu. Pośrednia regulacja wymaga wielokierunkowego oddziaływania zarówno na strefę hormonalną, jak i niehormonalną czynność tkanek. Nie zmienia to jednak faktu, że zażywanie fitoestrogenów może powiększyć piersi, a także poprawić ich wygląd poprzez podniesienie obniżonego biustu, ujędrnienie i napięcie skóry.

Źródła fitoestrogenów

Fitoestrogeny znajdziemy w wielu ziołach i warzywach oraz owocach. Możemy ze śmiałością wymienić tutaj: soję, owies, żyto, jęczmień, kalafior, seler, kapustę i szpinak, cytrynę, limonkę czy fruktozę zawarta w owocach. Źródłem fitoestrogenów są również zioła takie jak kozieradka pospolita, koper włoski, czerwona koniczyna, mniszek lekarski, chmiel zwyczajny, lucerna siewna czy szałwia lekarska. Jeżeli zależy nam na poprawie wyglądu naszych piersi, to warto włączyć do diety produkty bogate w fitoestrogeny. Ich regularne spożywanie wpłynie korzystnie na rozmiar piersi oraz poprawi ich wygląd skóry. Poza dietą można również spożywać fitoestrogeny w suplementach diety, warto jednak, aby weryfikować czy skład danego preparatu jest na pewno naturalny, co zwiększy bezpieczeństwo jego zażywania, realnie wpłynie na wielkość biustu i dostarczy do organizmu niezbędnych witamin oraz mikro i makroelementów.

Tabletki powiększające biust pełne dobroczynnych fitoestrogenów

W niezależnym rankingu przygotowanym przez Vesmed https://vesmed.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu-ranking/, możemy poznać prawdziwe na rynku perełki jeżeli chodzi o skuteczne i bezpieczne powiększanie piersi. Suplementy diety takie jak ProBreast Plus, Boombreast oraz Perfect Bust znalazły się w zestawieniu nie bez powodu. Główną zaletą preparatów są ziołowe ekstrakty roślinne, których regularne przyjmowanie nie powinno mieć negatywnych skutków ubocznych dla zdrowia. Skład wzbogacony o witaminy i minerały zdaniem Klientek wpływa pozytywnie na rozmiar biustu czyniąc go większym, bardziej jędrnym, pełnym i uniesionym do góry. Działanie preparatów jest kompleksowe dlatego z powodzeniem mogą skorzystać z niego młode kobiety borykające się z kompleksem małych piersi, mamy po połogu, które przestały już karmić piersią lub starsze kobiety, których biust z wiekiem znacznie się obniżył i stracił estetyczny wygląd.

Leave a comment