Dlaczego warto zdecydować się na lekcje języka angielskiego online z native speakerem?

Zajęcia językowe z native speakerem w swojej ofercie ma coraz większa liczba szkół językowych online. Rodzice, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swojego dziecka na takie lekcje, powinni wiedzieć, że jest to bardzo skuteczna i efektywna metoda nauczania. Co warto wiedzieć na ten temat?

Dlaczego warto zdecydować się na zajęcia z native speakerem?

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zajęcia z native speakerem są bardzo dobrym sposobem na naukę języka, zwłaszcza u dzieci i młodzieży. Rodzice, którym zależy na tym, aby ich pociechy biegle opanowały język angielski, z pewnością powinny rozważyć tę opcję. W czasie lekcji z native speakerem uczeń musi posługiwać się wyłącznie językiem angielskim – aby przekazać swojemu nauczycielowi to, na czym mu zależy, musi wykorzystać całą swoją zdobytą wiedzę i umiejętności. Zajęcia te doskonale rozwijają przede wszystkim umiejętności komunikacji – nie mają na celu idealnego opanowania gramatyki i skomplikowanych konstrukcji.

Zajęcia online z native speakerem – jak wyglądają?

Zajęcia online z native speakerem z reguły prowadzone są przez popularne komunikatory internetowe, które zapewniają nauczycielowi i uczniowi mnóstwo możliwości. Pozwalają udostępniać teksty, filmy i zrzuty ekranu. Native speaker angielski na początku zajęć oceni poziom znajomości języka uczniów i dopasuje do niego przebieg lekcji. W przypadku najmłodszych dzieci może posłużyć się dodatkowymi pomocami dydaktycznymi – grami, filmami i obrazkami, które zainteresują uczniów i usprawnią przebieg nauki. Jedno jest niezmienne – uczniowie na tego typu zajęcia przychodzą po to, aby mówić i używać języka, niezależnie od poziomu jego znajomości.

Dlaczego warto zdecydować się na naukę języka angielskiego online?

Rodzice, którzy wybrali dla swoich dzieci szkołę językową działającą online, wskazują, że jest to rozwiązanie posiadające mnóstwo zalet. Są to między innymi:

  • wygoda – w dzisiejszych czasach możliwość uczestnictwa w lekcji z native speakerem z własnego domu jest bardzo dogodna, zwłaszcza dla rodziców, który dysponują małą ilością wolnego czasu,
  • oszczędność czasu – uczniowie uczęszczający na lekcje online nie muszą tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej,
  • duża elastyczność – uczeń może wziąć udział w lekcji z dowolnego miejsca na ziemi, jeśli tylko posiada urządzenie z dostępem do internetu,
  • niska cena – zajęcia w szkołach językowych online są z reguły o wiele tańsze niż w stacjonarnych placówkach.

Zajęcia z native speakerem – dla kogo?

Zajęcia z native speakerem polecane są dla dzieci i młodzieży, którzy posiadają już pewną wiedzę językową. Wyrażanie swoich myśli w przypadku całkowitego braku znajomości języka angielskiego może być bowiem niemożliwe. Nauka z native speakerem to bardzo duża dawka praktycznej wiedzy językowej. Warto najpierw opanować absolutne podstawy, które ułatwią wejście na tę ścieżkę.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Leave a comment